| Cristian_Titel_2001 a întrebat:

Cum trebuie sa ma tund pentru a imi lasa plete? Cum trebuie sa procedez? Multumesc pentru orice sfat!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu trebuie sa te tunzi, daca vrei sa-ti lasi plete!

| alex495 a răspuns:

Depinde cat de mare ai tu parul, nu neaparat 1, poti si cu 3, sa fie uniform asta e toata treaba. Sau daca esti smecher si e bun frizerul te tunzi doar in partea unde ai parul mai mare pana se egalizeaza, sa nu arati ca un puscarias vreo luna. 2 cm aia de cresc in fiecare luna ii zici sa t i taie din partea de sus si dupa cand e la aceeasi marime parul numai dai pe la frizer vreun an cam asa

| Sarcopt a răspuns:

Te tunzi cu 1 ca să-ți crească părul uniform.

| tintareco a răspuns:

Lasă să-ţi crească părul pur şi simplu şi-l ajustezi după un an. După asta poţi să-l legi şi "coadă de cal", ca şi Steven Segal.