| devilwarYurI a întrebat:

Cum vi se par persoanele cu pistrui?, ma refer la ambele genuri.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Persoanele cu pistrui au farmecul lor specific.

| ElenaSA a răspuns:

Nu exista o regula nici pentru fete nici pentru baieti. Poti sa fii dragut cu pistrui, sa se potriveasca cu fata voastra sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm..majoritatea baietilor cu pistrui arata aiurea thinking
Cat despre fete, sunt unele dragute happy
Dar depinde cat de multi pistrui au...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt oamani si ei, exact ca si cei fara pistrui sau alte imperfectiuni.
Si mi se par chiar dragute.
Te pup!

| BubbleWhitee a răspuns:

Buna! Mie una nu mi se pare nimic in neregula cu persoanele care au pistrui.

| Tataran_Sebastian_1998 a răspuns:

Hei,nu este nici o problema, nu ei au ales sa aiba pistrui, la unele persoane li se par atragatoare iar al unele li se pare ca arata urat dar mie mi se pare ca nu este nimic neobisnuit, eu nu le iau in considerare, nu ma afecteaza cu nimic daca cel de langa mine are pistrui.