| Reila a întrebat:

Salut; D vreau sa-mi decolorez varfurile..insa nu sunt sigura daca sa fac asta. Nu vreau sa decolorez mult..doar 4 sau 5 cm. Daca e sa mi le decolorez, o sa ma duc la salon. apoi le fac roz. Insa decolorarea asta deterioreaza chiar asa tare parul? Adica.o sa-mi fac masti de par si altele.

Răspuns Câştigător
| ℛąin a răspuns:

Da, decolorarea deteriorează părul. Dar având în vedere că îți decolorezi doar vârfurile, e ok, oricum după o perioadă părul o să crească și va trebui să tunzi vârfurile despicate.