| KatalinaT a întrebat:

Salut degraba vine 1 septembrie si vrea sa am un par deosebit.
Am parul lung va spun din data ca nu vreau parul prins
puteti sa'mi recomandati ceva :*

3 răspunsuri:
| MissBimbo a răspuns:

Pai ondulat... Dat cu placa [daca nu e drept]... Prins cu clema happy

| AnYkA52 a răspuns:

hee hee Si eu am nevoie de asta. Tu ai noroc ca ai parul lung. Al meu e mediu asa rolling on the floor. Pai ti-l faci pe bigudiuri thinking, sau il lasi pe o parte cum e el asa. Daca te hotarasti sa il prinzi poti sa il prinzi sus sus. sau jos pe o parte si lasat pe un umar.happy sper ca te-am ajutat. Funda?