| Drezi a întrebat:

Salut, doresc sa îmi fac dreaduri, dar nu am părul suficient de lung pentru stilul și modelul pe care doresc sa mi-l fac. Știe cineva de unde pot sa achiziționez extensii de dreaduri naturale din păr natural 100%? Sau poate sună puțin ciudat dar este o persoană care are dreaduri și dorește să renunțe? Sunt interesat să cumpăr extensii.

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu te pot ajuta, insa as vrea sa iti aduc la cunostinta cateva aspecte la care poate nu te-ai gandit:
1. dreadurile nu pot fi spalate foarte bine. Va exista un miros specific, orice ai face.
2. Nu se usuca usor. Cand sunt ude, au o greutate semnificativa.
3. Vei pierde mult par. Parul se va rupe/smulge de la radacina.
4. Trebuiesc mentinute, deoarece parul creste si va trebui sa faci ceva cu parul proaspat crescut.