| anonim_4396 a întrebat:

Salut e bine sa te speli cu sapun pe fata?, am tenul gras am folosit unul de la Bioderma da mi se usca pielea, as folosi unul de bebelusi dar nu stiu nici unul.

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Cel mai recomandat sa te speli pe fata este sapunul Dove. Cu el mi-au cazut cosurile happy

4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Si eu am tenul gras si acum cativa ani cand am fost la dermatolog mi-a interzes categoric sa ma spal cu sapun pe fata. Si de atunci ma spal numai cu geluri de curatare (Garnier, Vichy sau Dermagel) sau cu pasta de dinti. Si imi fac bine.
Sper sa te ajute si pe tine!

| XxLoVeFoRyOuxX a răspuns:

Da,dar cu sapun lichid, ca celalat nu e bun si te mananca fata.

| Nimphetamine a răspuns:

Nivea Baby am auzit ca indeparteaza celulele moarte

Răspuns utilizator avertizat