| AndreiDoMino a întrebat:

este adevarat ca implantul este mai periculos decat sati imbraci dintii?

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Nu este periculos, ci doar trebuie un om sanatos, care sa nu respinga implantul! (sunt rare astfel de cazuri)! e o tehnologie mult mai moerna la implant, in plus nu afecteaza dintii de langa, care la coroane sunt distrusi pentru a-i imbraca! se fixeaza in os si e foarte rezistent! iar dintele implantat arata exact ca si ceilalti, nu faci diferenta, pe cand am vazut dinti pusi (coroana) si se vede de la o posta ce e pus (bugs bunny)! bafta!