| milka8ciokolatha a întrebat:

Este vorba despre imbracaminte, mai exact despre tenisii mei.
Eu am niste tenisi de genul acesta : http://images4.okr.ro/......0_700.jpg, dar nu am acel scris pe limba pantofului.In rest asa arata.Si am o problema, eu i-am luat rosii, asa cum se vede, dar as vrea sa ii fac cumva gri/negru(sau). Este posibil?
Multumesc! Funda+voturi (dau funda 14 zile, ca am sa pun 14 intrebari fara rost, si va dau voua funda)

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Slabe sanse
doar daca ii dai cu un marcar permanent sau ceva de genu

nu stiu daca exista vopsea pentru materiale textile de cumparat

| Eee_7625 a răspuns:

Cu sprei :* care colorezi si parul. sau grafity.big grin cu care se vopseste pe pereti. si eu am folosit si mi-a mers.:*

| blackberryth a răspuns:

Ii poti decolora si apoi iei vopsea pentru haine