| xXx_6498 a întrebat:

Salut, eu folosesc placa de intains parul si mi-am cumparat ser hidratant termoprotector de la Geroviat, e bun?, adica are efect bun, protejeaza parul de caldura placii?

3 răspunsuri:
| delia_8567 a răspuns:

Nu dar te sfatuiesc sa folosasti de la kallos sampanul balsamul si placenta pentru ca sunt foarte bune

| CoOlGiRl_4049 a răspuns:

Buna! Si eu folosesc serul hidratant termoprotector de la Geroviat. As vrea sa-ti spun ca serul asta nu prea ajuta la nimic. Si eu imi intind parul cu placa, dar rare ori.

Am vrut sa ma coafez intr-o zi si am aplicat serul acela. Deci nu-l recomand, deoarece la mine a avut efect invers.

Toate cele bune!

| Gabriela_4449 a răspuns:

Daca te faci la par des nu e bun de nimic serul. Seruri sunt multe, si tot felul de chestii. Ai grija sa nu iti ingrase parul. Incearca sa eviti placa! Daca poti bineinteles.