| Aleee22 a întrebat:

Salut.Eu sunt Alexandra.Va rog frumos sa ma ajutati.Cum pot sa'mi albesc dintii?
Raspunsul cel mai eficient va primi funda!

8 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Nimanui nu-i pasa cum te cheama!

| Aleee22 explică (pentru Krauser):

Ei pustiule cand incepi o conversatie si esti strain iti spui numele pentru ca acestea sunt bunele maniere, dar tu nu ai de unde sa stii pentru ca nu ai nici cei 7 ani de acasa.

| Krauser a răspuns (pentru Aleee22):

Oh ai dreptate, am uitat ca "Aleee" cine de la orice altceva mai putin Alexandra.

| Krauser a răspuns (pentru Krauser):

Vine*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://m.protv.md/......etode.html
De asemenea, te sfatuiesc sa urmăreşti şi acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=yDlZN40irTI
Te pup!

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Pai spala-te intens pe dinti!

| ElleElenaElle a răspuns:

Daca te speli pe dinti in fiecare zi si mananci foarte multe mere dinti se vor albi.Eu am baut si un actimel pe zi si s-au albit mult mai mult.

| AnnnnnaXD a răspuns:

Buna! Bicarbonatul de sodiu te ajuta sigur. Se foloseste si in fabricarea pastei de dinti. Pur si simplu presari pe periuta praful si te speli normal de 2-3 ori pe zi. Il gasesti in orice magazin si e ieftin.