| NOoName_4629 a întrebat:

Salut.Eu sunt satena si as vrea sa ma vopsesc ca bianca draguseanu dar nu stiu ce vopsea sa imi cumpar. ajutati-ma va rog cum puteti. Dau funda+vot iar la restul vot :*

Răspuns Câştigător
| nyutza97stefy a răspuns:

Pai din cate am vazut bianca draguseanu este vopsita acum un roscat-ciocolatiu poate gasesti pe internet cum arata culoarea iar restul poti cumpara de la magazin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vopsea spuma de la l'oreal, e un pic mai scumpa dar merita

| PetreConstanta a răspuns:

Sun-o si vei afla

| alexandraplay a răspuns:

Ma inspaimanta poza aia poti sa o schimbi plz?

| NOoName_4629 explică:

Nu,nu voi schimba poza deoarece mie trebuie sa imi placa si petre constanta da-mi numarul ei real(ceea ce nu ai posibilitatea s`o faci) si o voi sunao