| anonim_4396 a întrebat:

Salut evelor an mare nevoie de ajutoru vostru: Am culoare la par asa http://www.google.md/......tp?/imgres dar vreau so am asa http://www.google.md/......tp?/imgres e posibil daca folosesc o vopsea buna sa se primeasca asa cum imi doresc eu? dau fundita pentru cel mai folositor raspusn.

5 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Din prima data nu cred, mai apoi, am mai auzit ca unii stropesc la salon parul cu niste chimicante si el isi schimba culoarea dar nu se stie sau mai deschis sau mai inchis, eu nu prea recomand metoda. Poti alege o vopsea mai buna si putine sanse dar poate sa se primeasca din prima... enjoy happy

| pwp a răspuns:

Culoarea ta e mult mai frumoasa decat cealalta.nu face greseala de a o schimba!

| Roxana121 a răspuns (pentru pwp):

Mai toti spun asta, dar eu m-am plictisit de aceasta culoare, vreau ceva nou, vreau o schimbare, sunt bruneta cu ochii caprui si as vrea ceva spre blond, nu cred ca mi-ar sta cu blond blond, dar ceva spre blond ceva mai deschis. Nu cred ca voi face o greseala pina la urma asta e dorinta mea.Mai astept parerile voastre.

| Bixu a răspuns:

Ar merge dar trebuie sa fie o vopsea foarte buna, daca nu e o sa se coloreze dar nu tot si nu prea o sa se vada.Succes!big grin

| Roxana121 a răspuns (pentru Bixu):

Vreau ceva mai dechis aproape de blond... m-am saturat de aceasta culoare, vreau o schimbare.