| Ayna a întrebat:

Salut fetelor!

Am asa o intrebare: ce parere aveti despre shampoonuri care stimuleaza cresterea parului? Cine a incercat, ajuta intr-adevar? Nu are efecte negative asupra parului si pielii capului?

P. S Stiu ca mastile naturale sunt mai bune, dar totusi, vreau sa stiu pareri la aceasta tema!

mersy mult!

Răspuns Câştigător
| Chris88 a răspuns:

Incearca gama Kerastase, sunt scumpicele, dar mi s-au parut chiar eficace, nu mai mi a cazut parul si il simt mai rezistent.
http://cadourifemei.com/cadouri-femei-kerastase-elixir-ultime/

3 răspunsuri:
| VeronicaLL a răspuns:

Si eu am folosit de la mai multe marci. In prezent folosesc Gerovital Plant. Nu vad rezultatele. De fapt, am constatat ca daca ai un par mai subtire, o piele sensibila nu prea ai ce sa-i faci. E genetic...

| 6111992 a răspuns:

Buna am incercat gerovital plant si phantyum(yves rocher)si mi sau parut foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc aceste shampoane dar numai din farmacii mi se par bunicele.