| 4Life a întrebat:

Salut fetelor, am o problema am avut mustata si mi-am luat-o cu ceara pentru. fata nu m-a durut deloc dar a ramas iritat sau nu stiu eu sunt alba nu sunt deloc bronsata ca nu imi place sa ma bronzez dar locurile de la mustata si stanga si dreapta sunt gri si iritate.Cu ce crema sau cu ce sa dau acolo sa numai fie asa?! ca arata naspa

Răspuns Câştigător
| cora_8493 a răspuns:

Ai putea sa te dai cu sudocrem este pentru m, ai multe lucruri

3 răspunsuri:
| MinniePearl a răspuns:

Sudocrem,si daca ti'o mai iei incearca sa schimbi benzile sau ceara, eu prefer benzile de la Veet sunt mai scumpe dar nu ma irit de la ele!

| Aceeasieu a răspuns:

Pai da`te cu fond de ten pana se estompeaza happy

| mada_5472 a răspuns:

Eu dupa ce imi epilez mustata dau cu alcool sanitar apoi cu o crea hidratanta.