| Iordache_Deyu-Cosmin_2000 a întrebat:

Salut fetelor de pe TPU!
Ieri mi-am luat o camasa rosie si o pereche de jeansi bleumarin.
Vreau sa-mi iau un papion care sa se asorteze, dar nu vreau sa fie negru.
Ce culoare ar trebui sa fie?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MadutZzaB a răspuns:

Un papion portocaliu sau verde ar merge la tinuta ta, deoarece da un plus de culoare tinutei.Papionul poate fi simplu daca alegi culori ce ies in evidenta, dar daca vrei un papion cu diverse modele pe el, alege niste culori pale.

6 răspunsuri:
| Rebecca123 a răspuns:

Negru,ori o culoare mai deschisa ca sa iti faci mai in evidenta tinuta

| ElleElenaElle a răspuns:

Bleumarin

| fredi a răspuns:

Papion alb...

| AlexandraPink a răspuns:

Maro, verde sau crem.

| bibi101 a răspuns:

Poti incerca crem, alb sau unul rosu.

| Iordache_Deyu-Cosmin_2000 explică:

(Nici alb)*