| simo78 a întrebat:

Salut fetelor.Deci as dori un pic de ajutor din partea voastra.Eu saptamana viitoare fac cununia religioasa. Sa fiu mai explicita, nu fac nunta la restaurant, asta o sa o facem la anul dar acum dorim doar sa ne cununam la biserica pentru ca nu mai vrem sa stam asa pina la anul, si mergem doar noi doi cu nasii si 2 perechi de prieteni atita tot.Nu am idee cu ce as putea sa ma imbrac, ce sa imi pun pe cap? Am parul lung, sint satena, am ochii verzi.Sint genul de femeie caruia ai plac lucrurile simple dar elegante. Ajutati-ma voi va rog mult! Aici unde stau acum cu sotul meu nu am nici o prietena, nu cunosc pe nimeni si de aceea va cer voua sfaturi ca nu am cu cine sa ma consult.Va multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| anca35 a răspuns:

Salut Simo! Ai putea sa te imbraci cu o rochie eleganta lunga sau pana la genunchi iar pe cap nu-ti pune nimic! Coafeaza-ti putin parul (depinde de tinuta pe care o alegi) si totul va fi ok sper ca iti va fi de folos sfatul meu te pup bye-bye :*

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

O tinuta eleganta, dar simpla(o rochie sau o fusta si un taior), iar parul este bine sa-l coafezi cat mai lejer, incat sa te simti si tu bine cu el.Mult noroc pe viitor si casa de piatra!

| kaya a răspuns:

Frumos ar fi daca ai alege o rochita pana la genunchi sau lunga depinde cum iti place eleganta cu niste pantofi sau niste sandalute elegante depinde cum este vremea.Si daca este frigut ai putea apela la un sacou sa se potriveasca cu rochia.Parul daca e lung e perfect poti sa iti faci orice coafura doresti ce iti place si poti sa iti pui niste trandafiri albi in par(clame care se gasesc la magazine trandafiri albi(bleu) micuti)rochia sa fie alba sau bleu cum vrei tu.Mult succes si fericire va doresc, numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate mireasa, si nasul tau trebuie sa-ti cumpere un voal, ce t-il va ridica preotul de pe fata daca esti fecioara, sau o diadema inflorita, frumoasa care sa-ti tina parulsi voalul pe spate. o rochie de mireasa, pana la genunchi, eventual mai sus cu o palma, sa fii sexi. rochia simpla si cat de scumpa vrea mirele, fiindca ei te incununeaza imparateasa a inimii lui, alaturi de el, pana moartea va va desparti.casa de piatra, incredere, intelegere si aveti grija unul de altul prin dragoste si respect. lumea e rea. voi sa fiti tari in fata ei.

| simo78 explică:

Deci in rochie de mireasa cum spune Dragalasul nu ma pot imbraca pentru ca la anul facem nunta si o sa ma imbrac atunci si nu sint nici fecioara pe mine ma prinde foarte mult culoarea rosie mai inchis, verdele tot mai inchis cremul si maroul, as opta mai mult pentru o rochie lunga si eleganta deoarece cele pina la genunchi nu imi plac, mie imi place ori scurt ori lung.

| simo78 explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi si pentru urarile de bine! Multa bafta si voua!

| alexandra2451474 a răspuns:

Facem sex