| AlinaAlbiNuTza a întrebat:

Salut fetelor...Eu sunt din Rep. Moldova si as vrea sa ma ajute cineva, cine vrea de fapt. Am gasit un site unde inscriu niste date, cum ar fi : ce inaltime am, ce greutate am.etc. si astfel mi se creaza dieta mea personalizata, insa nu pot sa o descarc pentru ca trebuie sa trimiti un mesaj cu un anumit text catre un numar, si eu am incercat dar nu se primeste. As vrea sa va rog cine vrea sa ma ajute sa intre pe acest site si sa-mi descarce dieta si sa mi-o trimita. Acesta este siteul, eu am inscris datele.http: //kiloburn.com/ro/?x=22&y=3 Daca cineva vrea sa ma ajute ma poate contacta pe mess cu numele: papuraska92 va rog mult de tot.

2 răspunsuri:
| airam a răspuns:

laughinglaughing nu cred ca se va gasi vreunu sa faca asa ceva, pentru ca ia cativa euro din creditthinking

| AlinaAlbiNuTza explică:

Scuze. am vrut sa scriu papuras92 numele meu pe mess