| lorenmorgan a întrebat:

SALUT FETELOR! imi puteti spune ce modele de fuste se poarta toamna asta?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.styleandthecity.ro/......-sau-stofa
Pa, pa.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Ce vrei in special fuste mini happy.Nu pana in cur!laughing Dar mini si cu pliseu acum eu am vazut ca se poarta dar mie imi place sa port fuste gri mini cu pliseu stii ca a lu Velma din Scooby doo?laughing Eu prefer gri.Dar ocazional.

| CorneliaC a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Vai, si eu prefer acelasi lucru, ne cam potrivim laughing

| OoKidaLoveoO a răspuns (pentru CorneliaC):

Da primavara ceva cu model floral, vara ceva cu multe culori si cu imprimeu de felina sau diferite animale, toamna culori asa mai sadice si iarna alb sa ma potrivesc cu pamantu laughing. Daca se intampla sa joc ascunsea ma bag cu capu in pamant si nu ma gaseste nimeni laughing) asa de amuzament ma mai apuca sa joc

| Alexandra_Petrescu_1999 a răspuns:

Toamna am vazut ca se poarta colanti...Dar fuste am vazut in culori inchise cum ar fi: gri, maro, negru, mov, visiniu... Fuste gen mai sus de genunchi! Sper ca te-am ajutat. happy