| geo_4273 a întrebat:

Imi place mult de tot Eminem si as dori sa gasesc undeva haine care contine numele lui dar tip graffiti...Eu am cautat dar am gasit numai secondhand.si vreau sa fie noi...va rog mult ajutati-ma si pe mine

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Buna Geo! Poti foarte bine in loc sa cauti sa iti iei tricoul tau preferat sa sa te duci la un centru de xerox sau un magazin de fotografii si xerox ca sa ti-l personalizezi tu asa cum doresti(cu caracterele tale preferate, mesajul pe care il vrei tu).
Numai bine!

2 răspunsuri:
| DedeMeow a răspuns:

Poti sa faci comanda de pe site eminem.com.dar nu stiu daca livreaza si in Romania

| bogdanmsk a răspuns:

Geo,o sa iti dau un site a lui eminem de unde poti sa iti iei hainele lui dar te costa cateva sute de dolari sa le cumperi:http://www.eminem.com/