| xpbauuxx a întrebat:

SAlut. Imi pueti recomanda si mie o tunsoare? baiat, 14 ani, inaltime 1, 70, par negru, ochi albastri, cap mai oval. Nu neaparat de vara.

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Pai daca te tine buzunarele si te duci la frizerie de fite s ar putea sa ti poti alege de acolo din diversele cataloage cu tot felul de tunsori sau totodata iti poate pune chipul tau in calculator si un program special sa ti aleaga tunsoarea Asta depinde daca si ttie iti va placea!