| xpbauuxx a întrebat:

SAlut. Imi pueti recomanda si mie o tunsoare? baiat, 14 ani, inaltime 1, 70, par negru, ochi albastri, cap mai oval. Nu neaparat pentru vara.

10 răspunsuri:
| roZatoare a răspuns:

Hmmm....par negru si ochi albastrii...o combinatie extrem de frumoasa, parerea mea e sa iti lasi parul lung, dar nici chiar extrem de lung( mai ales ca vine vara), oricum incearca ceva de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres ti-ar scoate ochii in evidenta ( mai ales ca sunt albastrii), dar oricum sut multe feluri in care poti sa te tunzi, depinde si de gusturiile tale, oricum sper sa iti gasesti o tunsoare care sa iti placa

| xpbauuxx explică (pentru roZatoare):

Da sty carei problema vparului meu? ca in partea stanga a fruntii am un vartej destul de mic cred ) care se indreapta spre dreapta sad

| roZatoare a răspuns (pentru xpbauuxx):

Pai depinde cat de accentuat e, de exemplu si eu am un vartej in partea dreapta, asa ca mi-am facut bretonul astfel incat sa il ascunda intr-un fel... oricum poti sa incerci, sa vezi daca iti sta bine, daca nu mereu exista si alte tunsori, alte stiluri, uite, de exemplu am vazut foarte multa cu tunsori in genul http://www.google.ro/......tp?/imgres ( mie una nu imi mlace, cu toate ca multa lume nu ar fi de acord cu mine), in orice caz, e parul tau si poti sa iti faci ce stil de coafura vrei, numai sa nu il vopsesti, asta ar fi pacat, pentru ca parul brunet e extrem de frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce draguuut! Lasa-ti parul lung big grin

| AstaMik2 a răspuns:

Tunde-te normal, lasati creasta sau fa-ti tepi, iar intr-o parte niste liniute, nu stiu cum se zice dar sti la ce ma refer

| Ruffneck a răspuns:

Tunde`te ca skrillex laughing

| Geo_George_1995_efOm a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres asta se poarta....sau lasa`ti parul mare https://www.facebook.com/djjollygeo da-mi un add pe fbb si mai discutam