| MishikiCrisy a întrebat:

Salut, imi puteti da un link in care sa aflu ce e la moda, ce e demodata, ce se poarte, ce culoare e la moda saptamana asta...etc. de preferat as vrea unul in romana. dau funda la cel (macar) in care sa apara ce culori sunt la moda, ca sa stiu cum sa ma imbrac.

1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Sall. pai uite un link de ex, voi posta si altele, aici sunt si preturi ca lumea, dar si modele faine, de ex si cotume de baie am gasit :X asa cum imi plac mie!
http://vip-style.ro/index.php/index-php-produse-noi.html