| znstr a întrebat:

in iulie merg la o nunta si vreau niste idei de haine, si pentru cununie, si seara la restaurant. Ribbon!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| maruntzika a răspuns:

cred ca ti sa-r potrivi o rochie scurta,daca vrei sa fii deosebita,alege niste culori aprinse,ca violet,verde, galben...Dar daca vrei sa fii eleganta, poti sa-ti cumperi o rochie alba, neagra, rosie, culori obisnuite.Modelul la rochie poate sa fie; scurta, cuo trena nu prea mare, ca sa nu fii mai frumaoasa ca mireasa, cam asa ceva, dar vezi, alegerea iti apartine - Acum 1006 zile

| znstr explică (pentru maruntzika):

Daca mi-ai da si cateva poze, dar nu cu rochite prea pompoase, poate te alegi tu cu fundita. :p