| missdeea28 a întrebat:

In tabara vom face un bal mascat iar eu habar na`m in ce sa ma costumez...laughing ma puteti sfatui in ce sa ma costumez?(da nu din alea de genu` iepure, vrajitoare nu stiu ce)

6 răspunsuri:
| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

In emobatting eyelashes vampir, printesa, mireasa, marinar, in britney spears...nujt sunt multeeewinking

| sergiu a răspuns:

Incearca sa te costumezi in camera ta sau in baie... oricum n-o fa intr-un loc public laughing

| AlecSSyA a răspuns:

Te poti deghiza intr-o vedeta cu un stil mai iesit din comun, in piranda(este foarte original si poti dansa fiind imbracada cu haine comode), vampir, un topmodel sexy, etc.
Sper ca te-am ajutat.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo (punk), printesa, chinezoaica,tongue politista etc... happyhappyhappyhappyhappy

| luvieere a răspuns:

Costumează-te în Băsescu! Dacă-ţi iese ceva mişto, trimite-ne poze laughing

| Loomea straina' a răspuns:

Sora mea mai mica de obicei se costumeaza in saracalaughing, tarancutalaughing, fata bogata, miss pink, miss rock.Sau ceva de care sa nu stie mai nimenitonguelaughing. Mi se pare oo idee foarte buna!big grin