| xDAVIDx19 a întrebat:

In timpul carantinei m-am ras si eu in cap ca mna asa ii trendul la baieti. Si nu arat prea bine tuns periuta, iar peste o luna trebuie sa imi fac buletinul.
Stie cineva vreo metoda sa imi creasca parul cam 6-7 cm pe luna?

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Odihna ajuta la regenerare la fel si varza cruda.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui ii pasa de poza din buletin?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca uleiul de ricin.

| RobertMoon a răspuns:

6-7 cm într-o lună rolling on the floor stai cam că orice ai face nu o sa îți crească mai mult de 1.5 cm într-o lună, în medie parul creste cu 1 cm /lună. Și nu e niciun trend, ai făcut o mare prostie.

Bula
| Bula a răspuns:

Iti pui peruca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știe nimeni, căci nu se poate.

| Simpatic a răspuns:

Are timp berechet in o luna sa-ti creasca parul, nu vei fi pletos dar nici cum zic colegii de forum pe aici.
La unii creste mai mult de 1.5 cm pe luna la altii mai putin, depinde de fiecare persoana in parte.
Vei fi ok pentru poza cred eu.

| JicaContra a răspuns:

Peruca... PUNCT
intr-o luna creste 1cm si... CAM ATAT