| ralexa a întrebat:

La Multi Ani!) Am o intrebare. Cum celebritatile evita sa poarte aceiasi rochie la un eveniment. Adica sa poarte aceiasi rochie ca la alta celebritate de la acelasi eveniment?

Multumesc si va urez un an foarte fericit, plin de zambete si de bucurii, si in care toate dorintele voastre sa se indeplineasca!

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

La multi ani si tie!
De obicei celebritatile cumpara rochii unicat si de aceea nu mai sunt si altele care sa poarte aceeasi rochie.Insa asta nu se intampla mereu.Sunt si cazuri in care mai coincid.