| unitedkingdom a întrebat:

Salut la toti! am o problema...am sinii mici si sunt a 7-ea, am 13 ani, la virsta mea deja toate fetele au sini si eu nu am si e cam stinjinitor sa fii singura din clasa care nu ii are. puteti sa-mi dati niste sfaturi sau niste exercitii pentru marirea sinilor,, va roog

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Crezi că ești singura fată cu sânii mici, drăguțo?
Ești încă în creștere, aşa că nu-ţi fă griji.
Dar de unde ştii că fetele din clasa ta nu au nici ele sânii atât de mari, şi poartă sutiene cu push-up pentru a-i impresiona pe ceilalți?
Hai să-ţi spun un mic secret!
Sunt aproape de aceeași vârstă cu tine, puțin mai mare, dar niciodată nu am avut niște sâni senzaționali.
Au fost mereu micuți, şi sensibili.
Însă nu-ţi fă griji, în câțiva ani te vei dezvolta complet, iar atunci să vezi ce sâni vei avea.
Dar dacă chiar vrei ceva pentru creșterea sânilor, am auzit că mărarul ajută.

| Mangustă a răspuns:

In ciuda zvonurilor nu exista o modalitate de a mari sanii. Singura medota fiind sa te ingrasi mult, insa cand slabesti nu iti garanteaza nimeni ca o sa-ti ramana si sanii plus ca s-ar putea ca muschii din zona aia sa "cedeza" si pe viitor sa ai niste sani foarte la lasati ceea ce nu arata bine.

| danishor a răspuns:

Mai asteapta 2-3 ani fiecare se dezvolta in ritmul lui

| justanotheruseroftpu a răspuns:

Sanii iti vor creste stai linistita oh go on nu e nevoie de exercitii, ia-ti un sutien cu lift up ca sa para mai mari, pana iti cresc, ca sa nu mai fie stanjenitor, sau nu stiu cum se numeste, fetele ar trebui sa stie denumirea exacta. Si daca colegele tale rad de tine sau fac misto zile ca e mai bine sa ai sani mici si frumosi decat mari si urati si lasati in jos sa atarnewinking

| theodora_1306 a răspuns:

Nu conteaza, si eu am sanii mci si am aceeasi varste ca si tine.Fiecare se dezvolta in ritmul eu. Daca chiar iti doresti sanii mai mari poti sa-ti cumperi un sutien cu burete, ca sa para mai mari. FUNDA?