| mary_9821 a întrebat:

le sta bine fetelor inalte si slabe sa poarte toc inalt? sau mai bine sa ramina la alegerea unor balerine? happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mie personal mi se pare foarte OK ca o fata inalta sa poarte tocuri, normal, daca ocazia este potrivita.

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Aici depinde! Daca fata are 2m, logic ca nu poate purta tocuri de 10cm! Deja arata ca un stalp, daca isi mai pune si tocuri...

Daca e ceva la 1, 70 cred ca merge tocuri, dar depinde si cat de lungi ai picioarele. Dar daca totusi vrei sa fii sexy, ia niste sandale cu bretele cu toc dar sa fie destul de mic; 3-4 cm ajunge!

=D Hai succes!

| Romancutza a răspuns:

O balerina ai apata mai bine. VREAU FUNDITA

| dulcik a răspuns:

Normal. Mie una mi se pare ca e mai sexy

| lays a răspuns:

Eu am 1. 78 si tare as vrea s aport tocuri.cam greu ce-i drept pentru ca as arata ca o girafa, parerea mea.am purtat la nunta fratelui meu si mi-a placut mult, dar n-as purta pe stradabig grin

| asya a răspuns:

De ce sa nu le stea? Si eu sunt inalta si slabutza, dar asta nu inseamna ca nu arat bine pe tocuri!(asta a fost modestia din mine). Baietii stiu mai bine, dar eu cred ca o fata cu picioare lungi pe tocuri e foarte sexy!

| Ana a răspuns:

Bine-nteles ca le sta bine cu toc, si cu balerini, dar mai mult le sta bine cu toc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 70 si 16 ani fac in iunielove struck...chiar azi mi-am cumparat niste sandale superbe cu toc de vreo 10 cm credthinking

sincer...nu ma simt prea bine deoarece sunt prea inaltastraight face

| ZeroBarat1 a răspuns:

Normal ca le sta bine, daca ii draguta ii si mai bine!

| debbyryan2001 a răspuns:

La balerine