| codrutzul a întrebat:

Salut.locuiesc la apartament, ți as vrea sa îmi iau un bichon... ce-mi puteți recomanda?

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

O zgarda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un bichon.Ce ai vrea sa-ti recomandam altceva?

| codrutzul explică (pentru darrio2007):

Mă refeream l tip, la alegere, dacă e bună sau rea, ce trebuie sa iau în considerare... nu ma luați peste picior...

| darrio2007 a răspuns (pentru codrutzul):

Daca scriai ca vrei sa iti iei un catel, locuind la apartament, ti-as fi recomandat, printre altele si un bichon.Se cresc usor si sunt simpatici. Puteai intreba daca este bun un bichon pentru a-l creste la apartament.Dar deja tu ti-ai ales catelul.Ce alte recomandari ai fi vrut?