| Kristinaa a întrebat:

Salut lumee! Am o prietena care doreste sa stie remedii naturale pentru cresterea sanilor! Funditzzza!(+vot)

5 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Sa-i lasa asa cum sunt. Vor creste ei daca e sa creasca. Daca nu, trebuie sa se obisnuiasca. Sunt femei cu sani mari si femei cu sani mici.

| NewLife18 a răspuns:

Sexul,mai precis inceperea vietii sexuale determina marirea sanilor.Dar mai bine ar trebui sa i lase asa cum sunt ei, daca e sa creasca vor creste ei fara ajutor
Bafta
funda?

| XxRoyalxX a răspuns:

Pai, poti sa faci exerciti pentru crestere de exemplu pui ambele palme una pest alta si apesi tare! apoi faci o pauza
apoi
te pui in fata unui perete si incerci sa il pngi apoi faci o pauza bei apa, si incerci sa te gadili tongue Seriosstraight face

| HepiBăluns a răspuns:

Sa manance in fiecare zi cate o lingurita de susan cu mierehee hee Pe bune.

Trebuie sa-si faca intr-un borcan putina miere si mai mult susan, din care va lua in fiecare zi, plus ca are si gust bunbig grin

Daca are sub 16 ani, nu trebuie sa se complice, are timp sa-i creascaoh go on

| ynculpatu a răspuns:

Sa manance ult porumblaughing)