| anonimus11269 a întrebat:

Luni incepe scoala si nu stiu cum sa ma imbrac, sunt baiat. Vreo idee? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Eu. umblu mereu in costum, deci luni tot asa oi fi imbracat, este cel mai ok. Gen,, Chris Pohl" :3. Oricum, sau incearca ceva negru, e mai interesant, nu te imbraca colorat...
O zi buna, uite-te in sifonier, sigur gasesti ceva ok... elegant

7 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Credeam că numai fetele au dileme din astea "existențiale" happy

| AdrianaBacescu a răspuns:

In uniforma.

| valentinamarinamary a răspuns:

De unde sa stim noi ce haine ai tu in sifonier ...acum serios laughing)

| anonimus11269 explică (pentru valentinamarinamary):

O idee doar happy

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru anonimus11269):

Blugi si tricou.

| anoonym a răspuns:

Tinuta potrivita pentru scoala eu as alege asa :
-blug inchis, camasa putin desfacuta la guler un ceas, tenisi (converse)
- costum : pantalon, camasa, pantofi
-blug, tricou alb un ceas smecher si adidasi... funda?

| AcadeaAnonima a răspuns:

Depinde cat de mare esti :3 Eu il ajut mereu pe fratele meu in privinta hainelor,si anul acesta i-am ales :
Blugi turcoaz inchis-Tricou alb cu un desen simpatic,mai lung-Addidas tip gheata
Dar,daca esti mai mare,ai putea incerca :
Blugi-Tricou alb-Sacou inchis la culoare, lasat descheiat-Addidas
Sau:
Blugi inchisi la culoare sau albastrii normal-Camasa cu model, colorata-Tenizi, Addidas, orice

Sper ca te-am ajutat