| ramona22 a întrebat:

M-am nascut creatarolling eyes si as vrea ceva sfaturi pentru ingrijirebatting eyelashes.
P. S:IMI PUTETI SPUNE CUM SAL FAC SA STRALUCEASA, la parul cret din cauza buclelor nu is revarsa straluirea ca la parul drept, si pare tot timpul neingrijit X-(
Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Spalat-i parul cu Nivea Diamonds Gloss si dupa, foloseste un balsam fara clatire de la Pantene, pentru par cret, ca sa-ti defineasca buclele.

Anna
| Anna a răspuns:

Offf, spala-ti parul.sorry,m-am grabit si nu pot editasad!

eileen
| eileen a răspuns:

Cand imi lasam parul cret, nu il uscam cu prosopul nici nu il pieptanam dupa baie, astfel buclele erau foarte frumos definite. Il spalam inainte cu elseve pentru parul cret plus balsam si dupa, il dadeam cu Sunsilk, crema pentru parul cret, dar dupa ce era uscat. Statea foarte frumos si stralucea. Ideea e sa stai cu capul in jos cand folosesti crema si sa nu dau prea multa, pentru ca il intareste si arata urat.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu folosesc de 3 ani se ceva o masca pe care o gasesc in marketuri - kalos, si sunt foarte multumita de ea, iar ca pret e fffff accesibila. nu usca parul cu feonul si nu il intinde prea des cu placa, nu te culca cu parul ud si cam atat cred ca fac eu tongue

| ramona_5587 a răspuns:

Balsam de par Kalos si sampon Kalos... e foarte bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa nu tin piepteni prea des...asta va face sa-ti "distrga" buclele... ia-ti ceva un balsam de accesat in par cand vrei sal aranjezi