| Bucuresteanu_Florin_2000 a întrebat:

Salut, mă gândesc de ceva vreme sa-mi dau un pierce industrial. Eu am facut un research la ce înseamnă și cât ii ia sa se vindece și am văzut ca după aprox 4 6 luni este vindecarea completa. Vreau sa știu dacă după 2 luni as putea sa îl dau jos și să-l pun la loc când pot deoarece o sa încep scoala și nu vreau sa ma vadă profesorii cu el sau sa-mi zică cineva ceva, ci doar sa-l păstrez pentru timpul meu liber. Va rog frumos sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tu ești copilașul ăsta din poză și vrei să-ți dai un pierce industrial?

| Bucuresteanu_Florin_2000 explică (pentru johnnny123):

laughing) e poza de mult de pe Facebook, am 18 ani acum bro

| Bucuresteanu_Florin_2000 explică (pentru johnnny123):

Nu știu sa schimb poza de pe TPU, știi cumva?