| sdm a întrebat:

Ma numesc Denisa si as dori sa fac public un blog aflat la inceputul "carierei" si care, zic eu, promite multe!
Daca vreti sa aruncati o privire iata linkul : http://zileleaugust.blogspot.com
Gasiti lucruri in general despre make up si reviewuri la tot ce consider eu important. Daca va place ce gasiti acolo urmariti-ma prin gfc si cine stie, poate pe unii dintre voi chiar va voi ajuta cu ce postez acolo!

INTREBARE: Doresc sa colaborez cu diferite site uri de genul myashop sau makeupshop etc pentru giveaway uri sau etc. Stiu ca aceste lucruri sunt posibile, as dori sa stiu care sunt pasii pentru a ajunge acolo? Multumesc anticipat! Va pup.

2 răspunsuri:
| kasty a răspuns:

Ai cateva greseli in postarea de pe blog.
nu este vorba de constructia ochiului, cred ca ai vrut sa spui forma ochiului... si mai sunt si altele
parerea mea sincera, fara suparare, este scris intr-un stil mai copilaresc si plictiseste
efectiv scrie noutati si de ce nu "pataniile tale"cu astfel de produse.
sper ca nu te-am suparat
bafta in continuare!

| sdm explică (pentru kasty):

Multumesc pentru raspuns inainte de toate!
Vreau sa clarific doua lucruri.
In primul rand, bineinteles ca este foarte posibil sa fie, nu doar o greseala ci mai multe in blog pentru ca, asa cum am precizat mai sus blogul este la inceput.
Iar in al doilea rand "pataniile" alea se numesc reviewuri si chiar a fost cineva care mi-a multumit pentru cateva postari pentru ca dorea sa cumpere exact acelasi produs despre care eu am zis ca e o mica teapa. Inainte sa imi cumpar ceva, citesc parerile altora despre produsul respectiv. Spunandu-mi opinia, ma gandesc ca as putea ajuta si pe altii.

Imi pare rau daca par putin rautacioasa in acest raspuns. Nu m-am suparat pe ceea ce mi-ai spus tu absolut deloc dar am considerat ca trebuie sa clarific aceasta situatie. O seara buna!