| XXy a întrebat:

Salut, ma numesc Edy am 15 ani, 1.88, practic sala de 1 luna si ceva si vin cu niste intrebari legate de tinuta.
Am intrat intr-un impas, chiar numai stiu ce haine sa achizitionez big grin inainte imi placea sa port blugi putin largi cu o bluza mulata pe corp si cu niste adidasi, de obicei luam nikeuri albi dar de la un timp am inceput sa ma plictisesc de combinatia asta. Ce haine as putea pune pe mine sa se potriveasca cu statutul meu, daca se poate sa ma faca putin mai mic... in principal nu as` renunta la hainele mulate pentru ca imi vin bine aproape toate big grin, deci daca puteti sa-mi dati o idee care sa contina si un tricou mulat, o camasa cambrata ceva big grin sper ca ma puteti ajuta, thanks :*

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Hainele mulate sunt cam naspa, sincer. sunt cam da Mircea Solcanu... Stiu, ca tu vrei sa iti iei haine mulate pentru a iti arata corpul lucrat la sala.

No. incearca sa cauti site-uri de moda...winking

Mult Succes!

| JoJo a răspuns:

Intr-adevar cand vezi pe cineva cu haine mulate pe corp...nu-ti da o impresie prea buna, zic si eu ca si DanielBV.:stil Mircea Solcanu, asta nu inseamna ca am ceva cu stilul tau... te imbraci cum crezi ca-ti sta mai bine si cum iti place tiehappy
Eu sunt de parere ca tuturor baietilor le sta bine cu o camashutza roz...se si poarta in ultimul timphappy

| JoJo a răspuns:

Draga mea misshoolligan tin sa-ti explic si tie ca nu manelistii poarta camasi roz! Camasile roz nu-ti dau nici aspect de gay nici de manelist.
Cand imi dovedesti si mie ca numai manelistii poarta camasi roz iti promit eu ca ma imbrac cum vrei tu!

| misshoolligan a răspuns:

Buna, pai... let's get it started^_^:
-esti inalt, ceea ce este bine... o singura intrebare am, si vreau sa fi cat se poate de sincer... picioarele tale, sunt drepte? pentru ca daca sunt, bravo, vei putea purta lejer o pereche de skinny jeans for men...de preferat modele fara 20000 de buzunare, cusaturi puse aiurea si alte "minunatii"laughing
-asa, acum...tricouri mulate...hmmm...in viziunea mea, anumite tricouri mulate+lant=gutalaughingintelegi u...ideea e, ca nu trebuie ca tot outfitul tau sa fie "mulat" pentru ca vei arata ca un produs de la market... din ala bine etansatlaughingasa ca... daca vei alege niste blugi skinny, la ei poti adauga un tricou cu o marime mai mare decat a ta, sa fie putin largut, dar nici chiar foarte...intelegi uwinking
-"adidasi" cum ii spui tu sunt de fapt pantofi sport...adidasi provenind de la marca adidas, asa ca este incorect spus...in fine... i'll go on...deci,incearca niste conversi, sunt o multime de modele, mai haioase, mono...cum vrei u! se potrivesc de minune la skinny(valabil pentru ambele sexe)si iti vor da o nota de "damn.he's cool"tongue... daca tot nu vrei conversi, adopta niste vansi, osirisi, dc-uri...alegerea ta!
-pentru ca a venit iarna, a venit si sezonul caciulitelor...incearca mai multe modele, nu te opri doar la unul pentru ca poate tie iti place dar sunt sanse sa nu iti vina binewinkingasa ca...eu te sfatuiesc sa incerci russian hat...caciulile alea cu blanita si super super calduroase:Xdetin vreo 5laughingdaca nu iti gasesti nici una pe plac... te ajut eubig grin...sau vechile caciulite xxl, super funny daca sti sa alegi culoarea
-camasi... daca esti baiat inteligent iti vei da seama ca nu tot ce zboara se mananca... ei bine cam asa sta treaba si cu camasile...pana mea... daca unu zice ca sunt "la moda" sau "Ca se poarta" camasile roz... ei bine...sa se duca tare pentru ca in momentul de fata decat cativa oameni care asculta anumite genuri de muzica mai poarta asa ceva(sper ca te-ai prins ca tot de guta e vblaughing )...asa ca...camasi(scuze cacofonialaughing ), sincer eu zic ca esti prea tanar pentru camasi, dar daca chiar ti sa ai una, incearca una in carouri, intr-o combinatie cu niste blugi skinny sau tigareta e mortala:Xlaughingin genere incearca sa renunti la camasi, vei avea timp sa le porti pe la 40 de anilaughing
-sunt persoane care mai confunda camasile cu tricourile polo(acelea cu guler). poti purta un tricou polo negru, alb...sau orice culoare vrei u, dar ai grija sa nu dai in penibil
Cam atat... sper ca o sa iti fie de folos, daca ai nelamuriri imi lasi un msj ceva... dar nu uita... spune nu camasilor roz, jeansi largi si tricouri prea mulate si daca e si cazul tau, ceea ce nu stiu, lanturilor peste camasi si gutalaughingbye bye

| stetoscop a răspuns:

Costum popular osenesc cu chischineu. Nimeni n a mai fii ca tinerolling on the floor