| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc maria si as vrea si eu o porecla, mai deosebita, adica nu vreau porecle cu"animale". M'am tot gandit, da' nu'mi vine nimic in caplaughing dau fundita care e cea mai "cool" porecla.Thnx:* B'Byewave

Răspuns Câştigător
| Elle a răspuns:

Mari
Mariuka
Maruka-Chan
Mya
Ria

Mariuta

Mia

13 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

De obicei poreclele ti le pun colegii/prietenii. Nu poti sa-ti pui singur o porecla. Dar poti sa-ti spui: Mary, Mia, Mey, Mariuca, Mariuta, Marius, Marica.

| cornculapte a răspuns:

Mariah. laughing
Eu zic sa lasi poreclele in seama altora. Farmecul unei porecle e atunci cand te gandesti 'X mi-a zis prima data asa si de atunci asa am ramas'. Daca iti stabilesti tu o porecla, ce rost are?

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pai...Ingerash?

| Floreenofficial a răspuns:

Zuzi, mary, capshunik thinking, angel, pisy, pussycat.

| t0xic1girl a răspuns:

Incearca sa fi tu insuti.nu sa copiezi porecle pe care le mai au si restulchatterbox. gen"bubu, zuzu, draci.lacilaughing"
parerea meahappy

| Elle a răspuns:

Ms pentru fundita! :*

| Yuuki_5557 a răspuns:

Si numele meu este maria si prieteni imi spun:mary, mimi, marylush

| Bianca_3626 a răspuns:

Zuzu, lulu, mary, mery, milly, maryx, mimi, mia, maia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poreclele nu ti le pui tu
ti le aleg prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miry
Mary
Mar
Mira

| frumushika09 a răspuns:

Baieti: Bobu, Asul, Piticul, olix... Fete: mica, mari(pentru maria), moca, sandra(alexandra), oni(oana), ioni(ioana), fata mov, lovica, pisi, roza, rozica etc...happy

| dulceatadefata10 a răspuns:

Mary Marya, Myri Maria, Marie Mary

| cornuleze a răspuns:

Mimo, Suzi, colorky, eu zic ca Mimo este potrivit de ex pe mine ma cheama Ada si mi se spune Kido