| aizen0567 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta cu marimile de sneakersi de la adidas? Port 45 la picior dar numai gasesc nici o pereche la marimea asta nici pe site uri nici in magazine ce au e 44 2/3 sau 45 1/3 care ar fi mai potrivită?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Adidas are demult marimile in felul asta. In alta ordine de idei, recomandarea e sa iei o marime putin mai mare de la ei, pentru ca sunt putin subdimensionate masurile. Eu port normal 42, dar la Adidas marimea buna e 42 2/3. Deci, cel mai probabil ti se va potrivi marimea 45 1/3.

1 răspuns:
| Mindfulness a răspuns:

45 1/3 e cea potrivită, dar uneori mărimile nu corespund, dar la risc pe asta as alege-o!