| heiheihei1234 a întrebat:

Salut mai am citeva zile pina la ziua mea de nastere si nu stiu unde sa mi-a sarbatoresc ma gindeam initial la MallDova dar nu prea vad ce as putea face acolo... idei? dau funda ♥

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, părerea mea este că este mai ieftin și mai frumos să îţi sărbătorești ziua de naștere în propria ta casa.Adică nu văd motivul pentru care ar fi mai frumos să îţi sărbătorești ziua altundeva decât în propria casa.~La Multi Ani~!

| RaDuk a răspuns:

Aici ai 2 variante mari si tari:

1. Varianta scumpa. Te duci cu cativa prieteni la o pizza, daca acolo au biliard sau darts cu atat mai bine.

2. Varianta ieftina. Inainte de ziua ta cu o zi te duci la un supermarket cumperi niste suc, bere, carne, mititei niste prajituri si ii rogi pe parintii tai sa faca un gratar sa puna masa si iti chemi prietenii.

P.S Daca stai la bloc sau iti e aiurea sa petreci cu parintii tai pe cap atunci alege prima varianta. La multi ani!