| EvelinaXd a întrebat:

Mai este putin si incepe scoala.As vrea sa ma duc schimbata. Ce cuafuri imi recomandati si as vrea sa mentionez ca nu doresc sa ma tund mai scurt decat al am acum.Lungimea parului este mai jos de umeri.Si inca o intrebare de unde cumpar extensi de par si cat costa?

Răspuns Câştigător
| ThinkPink_8731 a răspuns:

Daca nu vrei sa te tunzi nu prea vad cum sa iti schimbi coafura...te referi cumva la prins para mai special? mie imi place sa il impletesc sau sa imi fac un coc micut in spate foarte ciufulit, sau coada de cal(prins in varfu capului). sau o codita impletita pe o parte.
de extensii nu stiu sa iti zic nimicbig grin. fundita?big grin

2 răspunsuri:
| Raamonikaa a răspuns:

La librarie, cere extensiile " Gramatica elementara a limbii romane" si "Limba romana pentru gimnaziu". Sunt cam scumpe, dar merita! O sa-ti stea mult mai bine cu ele, parol! happy