| MisterKat a întrebat:

Maine am banchet... ce frizura ar trebui sa am? Ar trebui sa-mi aranjez si sprancenele sau ceva de genu'? Termin clasa a 12-a si nu prea am idei legate de "look-ul" meu. Astept sugestii, raspunsuri.
Multumesc!

O zi buna!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Tu fiind baiat nu prea ai cum sa-ti aranjezi parul. Doar sa adopti o anumita tunsoare. Mergi la un frizer si intreaba'l cum ti'ar sta bine.

| gabriela a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi cel mai potrivit sa te consulti, la fata locului, cu specialistul.cu friferul la care apelezi! El va putea spune ce se potriveste, ce se poarta. ocazie speciala! Distractie de neuitat!