| Jeniul87 a întrebat:

Salut,Mi-am calcat o pereche de pantaloni scurti din blug rosii, si unde imi erau sifonati cand i-am calcat dungile sifonate s-au negrit, Dispare duncile negre la spalat, Dau Funda!crying

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Da,dar data viitoare calca-i pe dos!

| Jeniul87 explică (pentru beatrice9849):

Ai patit vreo data lucrul acesta si chiar ti-a iesit?

| beatrice9849 a răspuns (pentru Jeniul87):

Da,am o perechie de pantaloni (sunt pana la genuchi), tot rosii si prima data cand i-am calcat s-au facut gri-negru si nu am m-ai putut sa-i port, dar o prietena mi-a spus sa-i calc pe dos si functioneaza.Ai grija cand ii speli, sa nu se decoloreze.Succes!