| elcosmin a întrebat:

Mi-am cumparat ieri o pereche de blugi albi pentru ca mi-au placut doarte mult. Insa mi se pare ca orice pun pe mine, nu se asorteaza. Aveti idei de ce haine/culori se potrivesc cu blugi albi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Iulianmary a răspuns:

Tricou negru, sacou rosu, tenesi negri,

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Negru, roz, rosu, albastru, verde, mov, cam orice culoare mai puternica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru, roșu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea încerca cu o cămașă cu dungi sau cu un tricou negru sau bej

| Catalina990099 a răspuns:

La alb merge orice.

| Eusiatat18 a răspuns:

Cu albul si negrul se potriveste orice, indiferent ce ti se pare tie

| Alexandrescu_Alexandra_1929 a răspuns:

La blugi albi eu asi prefefa u. Vernil sau un beige deschis dar in princiiu la alb merge orice culoare depinde ce te aranjeaza si ce iti place