| ShowTim3 a întrebat:

Salut, mi-am luat niste pantaloni (nu eu );) sunt misto, dar nu sunt 100% genul meu, de obicei port ceva mai sport seamana cu priemele 2 perechi http://www.secuiana.ro/produse (am dat search pe google pantaloni barbati si am gasit asta, nu sunt ca ai mei ) cam asa seamana, arata bine nu am ce sa zic, dar sunt putini cam lagri (pe picioare ca la sold sunt perfecti ) si jos sunt cam lati :D ce parere au fetele? merg? si cam cu ce tricouri pot sa ii iau? eu de obicei ma imbrac in culori cat mai deschise, alb, verde, albastru, mov, si gri (mult gri ) :D PS si ce camasi merg? am 2 cu dungi si una in carouri (mov cu gri si albastru ). Merg? + adidasi de aia inalti negrii, si uni sport alb cu galben (putin galben )

3 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

De obicei astfep de pantaloni merg purtati cu o camasa nicidecum cu un tricou.Du-te la cumparaturi si cumpara`ti o camasa frumoasa asa cum iti place ti, impreuna cu o pereche de pantofi.Si da merge orice fel de casama numai sa fie asortata cu aceats pereche de pantaloni.
Astfel de vestimentatie merge purtata la job si nu afara cu prietenii.
Sper ca te-am ajutat.

| ShowTim3 explică:

PS daca tot laughing vad ca am asa multe camasi si pantaloni din astia imi puteti da un site cu ceasuri care ar merge? big grin si niste ochelari de soare mai pentru asa ceva, dar cred ca merg si aia "clasici " daca tot sufar sa sufar pana la capat laughing

| razvannnfcs a răspuns:

Trebuie să precizez că ai foarte mari găuri, de fapt abisuri în ceea ce priveşte vestimentaţia la bărbaţi. De fapt nici nu mă miră având în vedere că în România educaţia vestimentară este nulă.

Păi să începem aşa puţin...
În primul rând vreau să-mi spui ce tip de pantaloni sunt (din ce material... stofă, denim, in, etc.) pentru că în funcţie de asta poţi porni să-ţi construieşti o ţinută cu restul' de articole vestimentare.
În al doilea rând, vreau să ştiu culoarea lor.
În al treilea rând, vreau să ştiu unde ai de gând să porţi această ţinută pe care urmează să o construieşti cu aceşti pantaloni.

Legat de lărgimea lor, nu este problemă. Mergi cu ei la un croitor şi se rezolvă. Vor avea alt aspect atunci când vor veni perfect pe corp, decât să faci "paraşute" din ei.

Răspunde-mi la ce te-am întrebat mai sus, pentru a te putea ajuta mai departe, în caz că doreşti asta, binenţeles.