| Zo0omy a întrebat:

Salut, mi-am luat o esarfa exact ca cea din poza ( http://www.google.ro/......tp?/imgres isc:black&tbm=isch&tbnid=25v_EVpZdN8LDM:&imgrefurl=http://ginutza-star.blogspot.com/......ed=1t:429, r:23, s:0) este da baieti sau de fete daca e de fete :@ astept cat mai multe pareri... Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand e universala...winking merge la imbracaminte sport si feminina si masculina.erau baieti la liceu care aveau pe roz si movlaughing sunt universale nu iti fa probleme.acum hainele sunt cam universalelaughing imi dai funda?

3 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! happy este adevarat, e universala, dar eu am vazut-o mai mult purtata de baieti. oricum, te sfatuiesc ca atunci cand o porti, sa o porti la o imbracaminte sport sau ceva mai casual. si sa nu uiti de combinatia culorilor. bafta!happy

| byralulife a răspuns:

La noi la şcoala (aproape)toate fetele şi baieţii si-au cumparat esarfa din asta... unii pe negru altii pe roz sau mov, pe verde.este la moda si sta super bine la o pereche de blugi şi o bluza mulata pe corp(daca esti slaba) daca esti mai plinuta nu iti lua ceva chiar foarte mulat, dar nu iti fa griji vei fi frumoasa oricumhappy... fundA?