| Iamvaliq a întrebat:

Salut, mi-am luat o pereche de adidasi de la versace, o sa trec direct la subiect, am dat cu diluant pe ei si se cam dezlipesc literele. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca literele sunt deja dezlipite cam ce crezi ca ai putea face? Le lipesti, simplu. Si alta data nu mai da cu diluant ca banuiesc ca ai dat cateva sute sau mii de lei pe ei (daca sunt chiar de la Versace).

| RaveNSaD a răspuns:

Speli tot, dai cu lipici super glue si dupa acetonă/lac de unghii