| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Mi am vopsit parul acum 10 min. Doar ca atunci cand am aplicat vopseaua pe par am dat si pe frunte putin si pe urechi. Acum am fruntea si urechile colorate si nu mai iese. ce sa le fac?
Multumesc.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Insistă cu apă călduță.
Și nu trebuie să postezi de două ori, încarci server-ul inutil!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

N am postat de doua ori.
daca te uiti atent intrebarile, desi sunt din acelasi context, sunt diferite.

| mihaelutzamy a răspuns:

Se curata cu buretele, freci mai tare.sau cu spirt.

| fadnox a răspuns:

Clor

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,tie se ia cu scrum de tigare

| ჯpLaNe a răspuns:

Asteapta ca o sa se scoata la spalat. in 2-3 zile

| ConnieMeowღ a răspuns:

Buna! In primul rand trebuia sa te stergi imediat ce te-ai patat. S-ar fi dus. Poate nici acum nu este prea tarziu, incearca sa te dai cu spirt. Daca nu functioneaza incearca cu demachiante, scrum de tigara sau produse pentru pete de la coafor. Depinde de ce vopsea ai ales. Daca nu iese cu acestea doar timpul poate sa le indeparteze. Ai grija sa nu-ti iriti fruntea sau urechile!
Oricum, tine minte pentru data viitoare: Da-te cu un ulei sau cu o crema pe frunte si pe urechi inainte de a te vopsi data viitoare!

| Feeltheflow15 a răspuns:

In vreo 2-3 zile se ia

| Aida12345 a răspuns:

laughing) o sa se ia in cateva ore credthinking dati cu crema de fapt trebuia sa faci asta inainte tongue