| Guitarlove a întrebat:

n-am mai intrat de mult timp pe TPU, dar am revenitbig grin Vreau si eu sa intreb...cam ce se mai poarta anul asta? Si daca stiti cumva niste metode de a avea picioare, fund atragatoare/atragator? Multzam!

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Http://www.youtube.com/view_play_list?p=51BD292895B9F0DE
Invata exercitiile din filmuletele de mai sus. Odata invatate, iti vor lua doar 20 de minute sa le faci, iar rezultatele sunt excelente. Evident, nu dai spargere la McDonalds si dup-aia faci exercitii intr-o disperare, pentru ca nu va merge si nici nu trebuie sa te infometezi. Daca mananci normal, eviti sucurile acidulate si faci exercitiile date de mine, ai sa-ti modelezi corpul frumos. Succes!

5 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Te masez eu, vrei?

| sweetangeloana a răspuns:

Dap stiu eu big grin ai o bicicleta pe acasa? role? mergi in parc si sa vezi ce fund si picioare trendy o sa faci. sau...hee heelaughing ai un fratior? un nepotel? mergi in parc cu el. o sa te alerge destul cat sa faci niste muschiuleti sa arate binelaughing Economic, ecologic si sanatos pe deasuprahappy si acum ca e cald afara merg salatele si mancarurile usoare...hm? incerci? kiss succes

| Guitarlove explică:

@ vlaaddd : ar fi o idee laughing

| Malvie a răspuns:

Ma...eu nu le am cu moda, dar stiu sigur ca anul asta nu se mai poarta bob-ul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malvii iti multumesc pentru informatie, unu la mana nu imi place coafura asta, doi la mana ma cam iritase invazia asta de "boburi"hee hee