| CatalinaKaty a întrebat:

Salut happy
O intrebare pentru fete.
Care este cel mai bun rimel de la Avon dintre : Supershock, SuperDrama, si SuperExtend Extreme?

13 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Aș opta pentru Supershock...

Numai bine.

| Bondarel99 a răspuns:

SuperDrama si SuperExtend Extreme sunt mai mult pentru alungire, iar Supershock pentru volum.Eu am SuperDrama si sunt multumita, dar am incercat odata Supershock si am ramas uimita, da foarte mult volum si arata superbine.

| Dollicious a răspuns:

Supershock sau Superdrama dupa parerea mea

| MadRaven a răspuns:

Buna!
Supershock.
Numai bine!happy

| uncopilzapacit a răspuns:

Le-am incercat pe toate 3, insa cel mai bun mi se pare a fi SuperShock happy.

| Wolfszeitt a răspuns:

Supershock.

| Capriciu a răspuns:

Salut! Da Supershock este bun insa de multe ori sa intimpla ca produsul sa fie uscat adica nu te poti folosi de el, asa a patit o colega de-a mea.Eu as opta pentru SuperExtend Extreme.

| Anelym a răspuns:

Super Extend Extreme love struck

| crimena22 a răspuns:

Supershock e cel mai bun!

| MariaMariaMariutza a răspuns:

Supershock!
E foarte bun si alungeste mai mult genele!

| princess29 a răspuns:

Dupa parerea mea Supershock e cel mai bun ...iti face genele alungite si par mai dese. Le-am incercat pe toate, asta-i cel mai bun

| hipsta13 a răspuns:

Supershock e cel mai bun happy

| hipsta13 a răspuns:

Supershock e cel mai bun. happy