| AnDyK00L a întrebat:

Peste cateva zile incepe scoala, intru in a IX si as vrea niste sfaturi mai ales in privinta imbracamintei.
Sunt baiat si pana acuma nu am nici o idee stabila.M-am gandit la un pantof mai sport, o camasuta si un pantalon casual.
As fi foarte recunoscator daca primesc niste idei bunewinking (cea mai buna idee funda)

3 răspunsuri:
| maryeee a răspuns:

Pai poti sa iti iei o camasa albastra o pereche de bluci si la camasa poti sa adaugi un papion sau o cravata sau daca vrei la blugi poti sa adaugi pachesti si la incaltaminte poti sa iti iei o pereche de adidasi... sper ca te-am ajutatwinking

| PreaTareღ a răspuns:

Clasa a IX-a...
Ia-ti un tricou alb, camasa albastra, si niste blugi si pantofi adidasi, baschetii etc.

| Lorellayy a răspuns:

Buna! Si eu trec clasa a IX-a, insa sunt fata.Ai putea sa te imbraci intr-o camasa alba, blugi si cum ai zis si tu pantofi sport.Bafta!