| FlaviusC a întrebat:

Salut prieteni.Cunoasteti vreo gama de gel de dus+deodorant de la Nivea for men care miroase atat de bine incat sa nu mai folosesc parfum? Va intreb asta pentru ca imi place mult Nivea.

1 răspuns:
| AlexUnderADS a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu Nivea nu are pentru barbati, in aceeasi gama, si gel de dus si deodorant. Poti sa le gasesti in game diferite. Am cautat si pe site-ul lor dar nu am gasit. (De la ei folosesc doar deodorant invisible for black & white)